Umownie

Masz pytanie? Zadzwoń: infolinia: 22 307 19 18
lub napisz: info@umownie.pl

Umowa zlecenie

Umowa zlecenie

Rekrutacja zakończona i pracownik wybrany? Czas sporządzić dla niego rzetelną umowę zlecenie. Skorzystaj z serwisu Umownie.pl, aby szybko wygenerować zgodny z prawem kontrakt, który będzie korzystny dla Twojej firmy i pracownika.

Umownie.pl to pakiet wzorów umów, które można dowolnie modyfikować, uzupełniać o dane i zapisywać do PDF-ów. Z Umownie.pl papierkowa robota jest banalnie prosta i bardzo szybka.

Umowa zlecenie świetnie nadaje się do zatrudnienia pracownika do krótkotrwałej pracy, którą łatwo opisać i nazwać w kontrakcie. W przeciwieństwie do umowy o dzieło, w umowie zleceniu chodzi o staranne i rzetelne działanie w celu realizacji zlecenia, a nie konkretny rezultat prac (dzieło). Trzeba pamiętać, że przy umowie zleceniu, pracodawca musi opłacać składki społeczne ZUS-u za pracownika, a sam kontrakt pozostawia swobodę w zakresie czasu pracy.

Umowa zlecenie to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy i pracownika?

Świetnie! Z nami wystawisz ją szybciej niż myślisz.

Podaj adres e-mail, hasło i kliknij w button, a w parę chwil stworzysz gotowy PDF z umową – dokładnie taką, jakiej potrzebujesz. To proste i szybkie – sprawdź!

Umowa zlecenie - wystaw gotową umowę

Podaj adres e-mail i hasło

Umownie.pl ułatwia życie przedsiębiorcom – dzięki niemu formalności to przyjemność. Nie jesteś pewien? Czytaj dalej – przekonamy Cię!

  • Po prostu dobra umowa zlecenie – zgodna z prawem i bezpieczna

Jak stworzyć dobrą umowę zlecenie? To proste – dzwonię do swojego prawnika, podaję mu dane, kwotę wynagrodzenia... Zaraz, zaraz – a co, jeśli nie mam swojego prawnika...?

Tutaj pojawia się Umownie.pl. Nasi użytkownicy otrzymują pakiet rzetelnych, zgodnych z prawem wzorów umów, spisanych przez zespół prawników. Każdy szablon można dowolnie edytować i poszerzać o własne elementy. Kwoty wynagrodzenia wyliczają się automatycznie, więc wystarczy podać dane firmy i pracownika, aby wygenerować PDF-a z profesjonalną umową.

  • Umowa zlecenie gotowa? Sam wybierasz co z nią zrobić

Gotowy kontrakt można zapisać jako plik PDF, wydrukować lub wysłać e-mailem bez opuszczania konta w Umownie.pl. Pełna wygoda i oszczędność czasu.

  • Załączniki, rachunki, świadectwa, wypowiedzenia – do Twojej dyspozycji

Umowy to nie wszystko. W Umownie.pl na pracodawcę czekają też generatory załączników do umów, rachunków, świadectw pracy i wypowiedzeń. Każdy z dokumentów zapisujemy jako PDF, drukujemy lub wysyłamy e-mailem.

  • Kalkulator wynagrodzeń

W internecie jest sporo wzorów umów, ale z szablonami w plikach zawsze są problemy. A to paragrafy nie te, a to klauzule nieodpowiednie, a to plik w PDF-ie, którego nie da się edytować. W dodatku wynagrodzenia trzeba przeliczać samemu.

W Umownie.pl jest inaczej. Wzory umów edytuje się szybko i wygodnie, a w dodatku do dyspozycji jest kalkulator wynagrodzeń, który wylicza kwoty netto/brutto i podaje dokładne składki ZUS.

  • Konto na Umownie.pl, czyli wykaz pracowników zawsze pod ręką

Każdy dokument wystawiony w Umownie.pl jest zawsze dostępny na koncie użytkownika. Innymi słowy, Umownie.pl to Twoje wewnętrzne narzędzie do przeglądania historii zatrudnienia w Twojej firmie. Przyda się, żeby szybko wybrać podwykonawcę spośród zaufanych osób, które były już zatrudnione w przeszłości.

Umowa zlecenie z Umownie.pl – prosto, zgodnie z prawem, według potrzeb

Oczywiście, warto mieć prawnika w swojej firmie, ale mało kto może sobie na to pozwolić. Zresztą dzięki Umownie.pl nie jest to konieczne! Z nami stworzenie dobrej umowy zlecenia to pestka, trwa parę chwil, a gotowy dokument zawsze odpowiada Twoim potrzebom.

Umownie.pl możesz przetestować za darmo – możesz wydrukować jedną umowę miesięcznie. To spokojnie wystarczy, aby na spokojnie przetestować ten serwis.

Po prostu podaj adres e-mail, hasło i kliknij w button, a natychmiast trafisz do Umownie.pl. Parę chwil później przygotujesz swoją pierwszą umowę. Sprawdź!

Umowa zlecenie - wystaw gotową umowę

Podaj adres e-mail i hasło

Umowa zlecenie z reżyserem

Umowa zlecenie z reżyserem

Organizujesz przedstawienia teatralne? Posiadasz agencję tworzącą filmy reklamowe? Z pewnością potrzebujesz zatrudnić reżysera. Możesz zaproponować mu...

Umowa zlecenie z brukarzem

Umowa zlecenie z brukarzem

Prowadzisz firmę brukarską i realizujesz zlecenia w sposób nieregularny lub po prostu Twój zespół potrzebuje dodatkowego wsparcia przy konkretnym zleceniu?

Umowa zlecenie z aktorem

Umowa zlecenie z aktorem

Niektórzy aktorzy grywają sporadycznie, od czasu do czasu przyjmując role w filmach, serialach, spektaklach czy filmach reklamowych.

Umowa zlecenie z ratownikiem wodnym

Umowa zlecenie z ratownikiem wodnym

Cóż może być przyjemniejszego w upalny dzień, niż wypoczynek nad wodą? Aby chwile relaksu nie zostały zmącone przez niefortunne lub wręcz tragiczne...

Pokaż więcej
Umowa zlecenie z muzykiem

Umowa zlecenie z muzykiem

Na wielu przyjęciach, spotkaniach towarzyskich czy imprezach firmowych gościom i uczestnikom umilają czas zespoły muzyczne bądź soliści.

Umowa zlecenie z lekarzem

Umowa zlecenie z lekarzem

Nierzadkie są sytuacje, w których najbardziej optymalną formą zatrudnienia lekarza jest umowa zlecenie.

Umowa zlecenie z kadrową

Umowa zlecenie z kadrową

Osoba odpowiedzialna za prowadzenie kadr w firmie bardzo ułatwia życie pracodawcy. Jednak w małych przedsiębiorstwach zatrudnianie takiej osoby na umowę...

Umowa zlecenie z animatorem

Umowa zlecenie z animatorem

Jeśli jesteś organizatorem wycieczek bądź planujesz zorganizowanie imprezy integracyjnej dla swoich pracowników, powinieneś wiedzieć, na jakich...

Umowa zlecenie z serwisantem

Umowa zlecenie z serwisantem

W trosce o zadowolenie i dobro klienta wielu przedsiębiorców zajmujących się produkcją lub dystrybucją różnego rodzaju sprzętu do użytku codziennego...

Umowa zlecenie z hydraulikiem

Umowa zlecenie z hydraulikiem

Jeśli w Twoim przedsiębiorstwie potrzebne są usługi wykwalifikowanego hydraulika, a napięty budżet nie pozwala na stworzenie nowego etatu, warto...

Umowa zlecenie a urlop

Umowa zlecenie a urlop

Współcześnie coraz więcej pracodawców decyduje się na wygodne i elastyczne formy zatrudnienia, które korzystne są również w wielu kwestiach dla...

Umowa zlecenie z programistą

Umowa zlecenie z programistą

Dziś programiści znajdują zatrudnienie w bardzo wielu firmach i branżach. Nie zawsze jednak przedsiębiorcy potrzebują takiego specjalisty na etacie.

Umowa zlecenie z fotografem

Umowa zlecenie z fotografem

Prowadzisz studio fotograficzne? Działasz w mediach – w internecie, czy w prasie? A może prowadzisz agencję modelek?

Umowa zlecenie z telemarketerem

Umowa zlecenie z telemarketerem

Sporo większych przedsiębiorstw zatrudnia telemarketerów. Nic dziwnego – nie ma chyba bardziej skutecznej metody promocji produktów i usług, niż...

Umowa zlecenie z kierownikiem budowy

Umowa zlecenie z kierownikiem budowy

Przy realizacji dużych projektów budowlanych firmy deweloperskie oraz przedsiębiorstwa budowlane zatrudniają do pomocy niezależnych kierowników budowy,...

Umowa zlecenie ze specjalistą ds. HR

Umowa zlecenie ze specjalistą ds. HR

Pracownicy stanowią najważniejszy i najcenniejszy kapitał dla firmy. To w rzeczywistości kadra pracownicza decyduje o tym, czy firma odniesie pożądany...

Umowa zlecenie z tapicerem

Umowa zlecenie z tapicerem

Wszyscy przedsiębiorcy świadczący usługi w zakresie projektowania i wykonywania mebli doskonale wiedzą, jak ważną rolę w całym procesie mają do...

Umowa zlecenie ze stylistką

Umowa zlecenie ze stylistką

Każdy człowiek chce wyglądać i czuć się dobrze, jednak nie wszyscy wiedzą, jak samemu dobrać strój, fryzurę i makijaż odpowiednie do sylwetki i typu urody.

Umowa zlecenie ze sprzątaczką

Umowa zlecenie ze sprzątaczką

Jeśli sprzątaczka w danej firmie, instytucji, czy mieszkaniu nie jest potrzebna w określonym czasie, być może warto zawrzeć z nią umowę zlecenie. Jak...

Umowa zlecenie z pielęgniarką

Umowa zlecenie z pielęgniarką

Pielęgniarka lub odpowiednio wykwalifikowana opiekunka jest dziś potrzebna nie tylko w placówkach opieki medycznej. Wiele osób korzysta z ich usług, gdy...