Umownie

Masz pytanie? Zadzwoń: infolinia: 22 307 19 18
lub napisz: info@umownie.pl

Umowa o współpracy

Umowa o współpracy

Wybrana firma czeka na umowę o współpracy? Nie pozwól jej czekać – w parę chwil stwórz rzetelny i zgodny z prawem kontrakt w serwisie Umownie.pl. Ta prosta i wygodna usługa online da Ci dostęp do pakietu bezpiecznych wzorów umów, które można dowolnie modyfikować.

Podaj dane obu stron i kwotę zlecenia, a gotowy PDF z umową wygeneruje się od razu. Z Umownie.pl formalności to czysta przyjemność.

Nie ma przepisów, które nakazują spisać umowę o współpracy z inną firmą, ale zrób to, jeśli zależy Ci na prowadzonym biznesie.

Rozliczenie za pomocą faktur VAT z wykonawcą, który działa jako firma, jest korzystne. Wydatek traktuje się jak każdy inny zakup „na firmę”, a o ZUS-ie zleceniobiorcy w ogóle nie trzeba myśleć. Warto jednak pamiętać, aby z danym przedsiębiorcą spisać odpowiednią umowę o współpracy. W kontrakcie trzeba zamieścić prawa i obowiązki obu stron, zasady realizacji zlecenia, ramy czasowe, czy kwotę wynagrodzenia. W wielu przypadkach niezbędny jest zapis o przeniesieniu praw autorskich – faktura tego nie zapewni. Umowa o współpracy to ważny aspekt realizacji zlecenia!

Chcesz szybko stworzyć umowę o współpracy i potrzebujesz prostego narzędzia? Nie czekaj, po prostu podaj adres e-mail, hasło, kliknij w button i wystaw umowę w Umownie.pl.

Umowa o współpracy - wystaw gotową umowę

Podaj adres e-mail i hasło

Nie jesteś pewien, czy Umownie.pl to narzędzie, którego potrzebujesz? Przekonamy Cię!

  • Umowa o współpracy, która zabezpieczy Twoje interesy

Po co spisywać umowę o współpracy? Bo ten dokument zabezpieczy interesy Twojej firmy. Ale stanie się tak tylko wtedy, gdy kontrakt będzie spisany poprawnie i zgodnie z prawem. To zapewniają wzory umów o współpracy w Umownie.pl – rzetelne, napisane przez prawników.

  • Kontrakt według potrzeb – w pełni edytowalny

Umownie.pl to najwygodniejszy sposób korzystania z wzorów umów. Paragrafy i punkty można dowolnie edytować, zmieniać ich kolejność, usuwać lub dodawać elementy o własnej treści. Potem zostaje uzupełnienie danych obu stron i kwoty zlecenia, a gotowy dokument zawsze będzie miał profesjonalną formę.

  • Zrób z umową co potrzeba – zapisz do PDF-a, wydrukuj i wyślij

Po utworzeniu umowy według gotowego wzoru, Umownie.pl pozwala zapisać ją jako PDF, wydrukować lub wysłać e-mailem bez opuszczania serwisu (do tego służy specjalny formularz).

  • Proste narzędzia dla pracodawcy

Umownie.pl to dużo więcej niż pakiet gotowych umów. W Twoje ręce oddajemy kalkulator wynagrodzeń, który liczy kwoty netto / brutto i podaje składki ZUS-u. Poza tym, wygodna funkcja uzupełnia część adresu na podstawie kodu pocztowego. Do tego dochodzi generator załączników i wypowiedzeń. Krótko mówiąc – wszystko co potrzeba!

  • Baza podwykonawców zawsze pod ręką

Swoje konto w Umownie.pl traktuj po prostu jak bazę podwykonawców. Każda stworzona umowa jest zawsze dostępna, to samo dotyczy danych zleceniobiorców. Co to oznacza? Lista firm, które kiedykolwiek dla Ciebie pracowały będzie stale dostępna, na dowolnym komputerze!

Umowa o współpracy w parę chwil!

Umownie.pl to serwis, który udowadnia, że robota papierkowa może być prosta i zajmować mało czasu. To dużo wygodniejsze niż wzory umów w plikach – wszystkie formalności załatwiasz w jednym, intuicyjnym i zautomatyzowanym serwisie online.

Po prostu podaj adres e-mail, hasło, kliknij w button i wypróbuj serwis Umownie.pl – za darmo!

Umowa o współpracy - wystaw gotową umowę

Podaj adres e-mail i hasło