Umownie.pl – łatwe wystawianie umów

Jak wystawić umowę?

 1. Logujesz się do Umownie.pl lub zakładasz konto
 2. Klikasz w przycisk Wystaw umowę

  Możesz wybrać umowę o pracę, o dzieło, zlecenie lub o współpracy.

 3. Uzupełniasz dane firmy, pracownika (wykonawcy), daty i wynagrodzenie

  Wystarczy podać kwotę netto lub brutto – druga wartość wyliczy się automatycznie.

 4. Uzupełniasz przedmiot umowy lub opis obowiązków

  Możesz także skorzystać ze 150 gotowych zestawów obowiązków lub przedmiotów umowy.

 5. Drukujesz umowę

Wystaw pierwszą umowę

Dlaczego warto korzystać z Umownie.pl?

Umownie.pl oferuje bardzo łatwe wystawianie umów o pracę, o dzieło, zleceń i o współpracy, w tym gotowe kontrakty dla 45 zawodów. Poznaj zalety Umownie.pl!

Umownie3

W pełni edytowalna treść umów

Wzory umów w Umownie.pl można łatwo i szybko modyfikować – edytować wzorcowe paragrafy i punkty oraz uzupełniać o dane, daty i wynagrodzenie. Jedno kliknięcie w przycisk Zapisz wystarczy, aby otrzymać gotowy plik PDF. Kontrakt zawsze ma profesjonalny układ, niezależnie od wprowadzonych zmian.

Umowniex

150 gotowych umów dla 45 zawodów

Jeśli planujesz zatrudnić grafika, programistę, nianię czy modelkę – nic prostszego! Załóż konto w Umownie.pl i korzystaj z gotowych wzorów umów, dostosowanych do różnych stanowisk pracy. Przygotowaliśmy ok. 150 gotowych wzorów dla 45 różnych zawodów.

Przeanalizowaliśmy rynek pracy pod kątem popularności poszczególnych profesji. Następnie, dla wybranych zawodów zespół prawników stworzył wzorcową treść umów – z gotowym zestawem obowiązków, paragrafów, klauzul i załączników. Dzięki temu zatrudnianie z Umownie.pl jest prostsze i szybsze niż kiedykolwiek.

Umownie5

Załączniki, rachunki, wypowiedzenia – kompletne rozwiązanie!

Umownie.pl to kompletne rozwiązanie dla pracodawców – usługa obejmuje całość formalności związanych z zatrudnieniem. Oprócz sporządzania umów, Umownie.pl pozwala tworzyć i dodawać załączniki, generować rachunki i wypowiedzenia.

Umownie2

Wbudowany kalkulator wynagrodzeń

Integralną częścią formularza do wystawiania umów w Umownie.pl jest kalkulator wynagrodzeń. Wystarczy, że w opisie wynagrodzenia podasz kwotę netto lub brutto, a druga wartość pojawi się sama w odpowiednim miejscu umowy. W przypadku umowy o pracę wyświetlą się również składki ZUS z rozbiciem na poszczególne kwoty.

Umownie4

Stały dostęp do umów, czyli baza zatrudnienia online

Są różne sposoby przechowywania informacji o pracownikach i podwykonawcach. Niektórzy pracodawcy trzymają je w notesie, inni w komórce, a jeszcze inni w pliku Excela. Dzięki Umownie.pl nie ma takiej potrzeby!

Wystarczy regularnie korzystać z Umownie.pl – wystawiać umowy, zapisywać wykonawców i przedmioty umów, a Twoje konto użytkownika stanie się wygodną bazą informacji o zatrudnieniu. Dostępną na dowolnym komputerze z internetem.

Serwis Umownie.pl można przetestować za darmo - wystarczy założyć konto! Korzystanie z wszystkich usług serwisu Umownie.pl kosztuje 79 zł / rok (to tylko niecałe 7 zł miesięcznie). Zobacz pełny Cennik.

Dowiedz się więcej o Umownie.pl

 • Wystawianie umów

  Umownie.pl to wygodny serwis dla pracodawców, służący do szybkiego wystawiania umów. Każdy wzór można dowolnie modyfikować.

 • Rodzaje umów i inne funkcje Umownie.pl

  W Umownie.pl znajdziesz ok. 150 gotowych umów dla 45 różnych zawodów. Oprócz tego serwis oferuje szereg funkcjonalności przyspieszających sporządzanie kontraktów.

 • Wydruk, zapis i wysyłka umów

  Gotową umowę można zapisać jako PDF, wydrukować lub wysłać e-mailem bez opuszczania Umownie.pl.

 • Zdefiniowane umowy

  Aby szybciej wystawiać kontrakty o podobnej treści, możesz definiować umowy, czyli zapisywać ich treść i mieć do niej szybki dostęp.

 • Przegląd

  Strona startowa Umownie.pl daje szybki dostęp do sporządzonych w programie umów, z podziałem na rodzaje kontraktów czy terminy realizacji.

 • Wyszukiwanie umów

  Dla wygody naszych użytkowników, przygotowaliśmy użyteczną i szybką wyszukiwarkę.

 • Wykonawcy

  Umownie.pl pozwala zapisywać dane wszystkich wykonawców i pracowników. Funkcja daje szybki dostęp do informacji o wykonawcach i historii wystawionych umów.

Wystaw pierwszą umowę